1. letnik FSD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Begunci, priseljenci, etnične manjšine

5 posters

Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Admin Ned Maj 02, 2010 7:04 pm

VSE kar se tiče tega predmeta pišite tukaj!

Admin
Admin

Število prispevkov : 38
Join date : 02/05/2010

https://prviletnikfsd.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Katy28 Sre Jun 02, 2010 10:13 am

hej... bi bil še tle kdo tak prjazn pa napisu kaj vse moramo oddat? sej približno vem: refleksijo o dnevu izbrisanih, intervju z osebo (izkušnja migriranja) in analiza člankov- tle se pa zatakne ker si ne predstavlam na kak način mormo analizirat..usakega posebi ali vse skupi al kako?
Hvala in lp

Katy28

Število prispevkov : 15
Join date : 03/05/2010
Age : 33
Kraj : Polzela

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Re: Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Samantha Koritnik Sre Jun 02, 2010 1:31 pm

Js sm vse članke skupaj analizirala. Napisala sem splošno v kakšnih člankih se dotične skupine pojavljajo, v katerih temah, na kakšen način so predstavljeni v teh člankih, kako se meni zdi, da jih mediji obravnavajo v primerjavi z ostalimi drižbenimi skupinami,itd. Upam, da ti bo to kaj pomagalo:)

Samantha Koritnik

Število prispevkov : 15
Join date : 05/05/2010
Age : 34
Kraj : Krško

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Re: Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Admin Čet Jun 03, 2010 8:06 pm

Rekla je, da lahko vzameš tudi sam en članek, ki ti je bil zanimiv al pač tipičen in ga analiziraš... pa v refleksijo moraš napisat, kje si članke zbirala in v katerem časovnem obdobju.

Admin
Admin

Število prispevkov : 38
Join date : 02/05/2010

https://prviletnikfsd.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty izpit - kolokvij

Objavlja  apogore1 Tor Jun 08, 2010 9:11 pm

ma kdo mogoče kake zapiske za begunce...kr je skripta kr neka?

ali pa vsaj kake izpiske pomembnih pojmov in njihove definicije?

apogore1

Število prispevkov : 4
Join date : 05/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Re: Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Petra Ned Jun 13, 2010 10:53 pm

Tut jaz se priporočam kar je omenu zgornji pisatelj. Pa zanima me iz kje se boste vi učil za begunce? Pa kaj mormo znat? Hvala

Petra

Število prispevkov : 7
Join date : 09/06/2010

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Re: Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  apogore1 Čet Jun 17, 2010 9:10 am

Petra je napisal/a:Tut jaz se priporočam kar je omenu zgornji pisatelj. Pa zanima me iz kje se boste vi učil za begunce? Pa kaj mormo znat? Hvala

No ja..pisatelj glih nism Very Happy

apogore1

Število prispevkov : 4
Join date : 05/05/2010

Nazaj na vrh Go down

Begunci, priseljenci, etnične manjšine Empty Re: Begunci, priseljenci, etnične manjšine

Objavlja  Sponsored content


Sponsored content


Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh


 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu