1. letnik FSD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tabor jaz in drugi 2010 za pomoč otrokom

Go down

Tabor jaz in drugi 2010 za pomoč otrokom Empty Tabor jaz in drugi 2010 za pomoč otrokom

Objavlja  Admin Tor Maj 11, 2010 7:00 pm

Spoštovani!

Perot – Društvo za sobivanje človeškega vstopa v pripravljalno obdobje za Poletni tabor Jaz in drugi 2010!

Za prostovoljno in strokovno vodeno delo z otroki, ki doživljajo čustvene stiske in druge težave, iščemo nove sodelavke in sodelavce.

Program, v katerega vas vabimo, vam predstavljamo v prilogi. (Če koga zanima, naj mi piše na mail ali pa pošlje tu na forumu zasebno sporočilo pa mu posredujem to prilogo!)

Prva delavnica v sklopu priprav prostovoljcev za delo na poletnem taboru bo v nedeljo, 16. maja 2010 v Ljubljani, predvidoma od 10h do 17h.

Za vključitev in vse dodatne informacije se prosim oglasite po telefonu ali e-pošti: na številko 031 652 512 ali e-naslov: jasna.solarovic@guest.arnes.si.

Če boste izrazili zanimanje, vas bomo z dodatnim gradivom in pojasnili seznanili o delu Peroti – Društva za sobivanje človeškega in poletnem socioterapevtskem taboru. Poštno vabilo izkoriščamo samo za prvi korak k stiku z vami, ki bi vas morda sicer sploh ne spoznali. Zavedamo pa se, da se pošta ne more kosati z osebnim stikom, zato vas pozivamo k temu, da se čim prej oglasite, da bi se lahko še pred prvim skupinskim srečanjem tudi osebno spoznali.

Lep pozdrav!
Jasna Solarović

Admin
Admin

Število prispevkov : 38
Join date : 02/05/2010

https://prviletnikfsd.slovenianforum.com

Nazaj na vrh Go down

Nazaj na vrh

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu